ورود | عضويت چهارشنبه 30 مهر ماه 1393
 
تصاویر معرفتی
تصوير
آزمونهای میان ترم
سال اقتصاد و فرهنگی با عزم ملی و مدیریت جهادی
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
سايتهاي مرتبط
پيشنهادات
  ارسال   صرفنظر  
فرهنگی

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
اخبار

RSS
 
2/3/90  --  پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ

دانشجوی عزیز برای دانستن پاسخهای سوالهای آموزشی خود می توانید در قسمت پرسش و پاسخ مراجعه کنید و روی سوال مربوطه اگر کلیک کنید پاسخ خود را می یابید
23/04/1392  --  دریافت نظرات پیشنهادات و درخواستهای دانشجو
دریافت نظرات پیشنهادات و درخواستهای دانشجو

دانشجویان محترم می توانند برای هرسوال آموزشی در هر زمان و هرگونه درخواست آموزشی در خصوص برنامه کلاسی به آدرس ایمیل مذکور در ارتباط باشند: Amozesh1646@gmail.com
  --  استفاده از سایت خوراسگان
استفاده از سایت خوراسگان

قابل توجه همه عزیزان دانشجو برای استفاده از این سایت بهتر است از firefoxاستفاده نمائید و برای دریافت برنامه های کلاسی نرم افزار acrobat reader را روی سیستم خود نصب نمائید
1
تابلو اعلانات تغییرات برنامه
 
برگزاری کلاس های جبرانی
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند تعدادی از کلاس های جبرانی اعلام گردید جهت اطلاع بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید   بيشتر...

عدم برگزاری کلاس استاد ربانی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته روانشناسی ورودی93 می رساند کلاس انسان از دیدگاه اسلام با استاد محترم جناب آقای ربانی در روز پنج شنبه مورخ 1آبان ماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد هاشمی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته علوم کامپیوتر می رساند کلاس شبیه سازی کامپیوتری با استاد محترم سرکار خانم هاشمی در روز پنج شنبه مورخ 1آبان ماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

برگزاری دومین جلسه توجیهی پروژه
به اطلاع دانشجویانی که درس پروژه را با استاد محترم جناب آقای قلمکاریان اخذ نموده اند می رساند دومین جلسه توجیهی در روز پنج شنبه مورخ 1آبان ماه93 ساعت 13 برگزار می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد بختیاری
به اطلاع دانشجویان محترم رشته علوم تربیتی می رساند کلاس روش تحقیق در علوم تربیتی با استاد محترم سرکارخانم بختیاری در روز چهارشنبه مورخ 30مهرماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد حیدری
به اطلاع دانشجویان محترم گروه کامپیوتر می رساند کلاس ریاضی عمومی1 با استاد محترم جناب آقای حیدری در روز سه شنبه مورخ 29مهرماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

برگزاری دومین جلسه توجیهی کارورزی
به اطلاع دانشجویان محترمی که درس کارورزی را با استاد محترم سرکارخانم احمدزاده اخذ نموده اند می رساند دومین جلسه توجیهی در روز چهارشنبه مورخ 30مهرماه93 ساعت14 برگزار می گردد.  

گروه بندی کاربرد کامپیوتر در روانشناسی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته روانشناسی می رساند گروه بندی درس کاربرد کامپیوتر در روانشناسی اعلام گردید جهت اطلاع بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید   بيشتر...

برگزاری جلسه توجیهی
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جلسه توجیهی پروژه و کارورزی نیم سال اول 94-93 اعلام گردید جهت اطلاع بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید   بيشتر...

عدم برگزاری کلاس استاد اسماعیلیان
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مهندسی صنایع می رساند کلاس طرح ریزی واحدهای صنعتی با استاد محترم جناب آقای اسماعیلیان در روز یکشنبه مورخ27مهرماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد پیکانپورفرد
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات می رساند کلاس آزمایشگاه کامپیوتر با استاد محترم سرکارخانم پیکانپورفرد در روز یکشنبه مورخ 27مهرماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد عارف پور
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مهندسی فناوری اطلاعات و نرم افزار می رساند کلاس ریاضیات گسسته با استاد محترم سرکارخانم عارف پور در روز یکشنبه مورخ27مهرماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

در خصوص توزیع غذای روزانه دانشجویان - چهارشنبه 23 مهر ماه 1393
با عنایت به توزیع غذای روزانه از تاریخ شنبه 1393/07/26 ، نسبت به رزرو به موقع در سیستم اتوماسیون تغذیه اقدام فرمایید.لازم به ذکر است رزرو فقط روزهای شنبه تا چهارشنبه(به غیر از روزهای تعطیل) تا ساعت 14:30 امکان پذیر می باشد.  

عدم برگزاری کلاس استاد شجاعی
به اطلاع کلیه برادران محترم می رساند کلاس فارسی عمومی با استاد محترم سرکار خانم شجاعی در روز پنج شنبه مورخ 24مهرماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس های استاد اخلاقی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته حسابداری و اقتصاد می رساند کلاس های اصول حسابداری2 و مدیریت تولید با استاد محترم جناب آقای اخلاقی در روز پنج شنبه مورخ 24مهرماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس های استاد ناجی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته فقه و مبانی حقوق می رساند کلاس های حقوق ثبت و مباحثی از حقوق مدنی با استاد محترم جناب آقای ناجی در روز پنج شنبه مورخ 24مهرماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

قابل توجه دانشجویان رشته مدیریت برنامه ریزی آموزشی
به اطلاع دانشجویان محترمی که درس پروژه را با استاد محترم سرکارخانم بختیاری اخذ نموده اند می رساند جهت رفع اشکال می توانند روزهای چهارشنبه ساعت 15:45-14:15 به استاد مربوطه مراجعه نمایند.  

برگزاری جلسه توجیهی کارتحقیقی1و2
به اطلاع دانشجویان محترم رشته حقوق می رساند جلسه توجیهی کارتحقیقی1و2 اعلام گردید جهت اطلاع بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید   بيشتر...

اطلاعیه انجمن علمی مهندسی صنایع- برگزاری دوره آموزشی - پنج شنبه 17 مهر ماه 1393
قابل توجه دانشجویان گروه مهندسی جهت اطلاع از دوره های آموزشی روی کلمه بیشتر کلیلک کنید   بيشتر...

تاریخ آزمون تکدرس نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 - پنج شنبه 17 مهر ماه 1393
دانشجوی عزیزتاریخ آزمون تکدرس نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 روز سه شنبه 29 مهرماه ساعت 10 صبح می باشد عدم لازم به ذکر است عدم حضور جنابعالی در آزمون به منزله غیبت می باشد و در صورت غیبت یا عدم کسب نمره قبولی حق شرکت در آزمون پایان ترم را ندارید.  

اطلاعیه عدم برگزاری بعضی از کلاسها
دانشجویان محترم:بعضی از دروس به علت به حدنصاب نرسیدن از برنامه کلاسی حذف گردیده جهت اطلاع کلیک نمایید   بيشتر...

ازدواج دانشجویی - سه شنبه 08 مهر ماه 1393
جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هجدهمین دوره ازدواج دانشجویی از تاریخ 1393/07/05 به مدت یک ماه به سایت http://nahad.ir مراجعه نمایید. لازم به ذکر است کسانی می توانند در این دوره ثبت نام نمایند که تاریخ عقد آنها از1392/07/01 تا 1393/07/30 باشد. پس از ثبت نام در سایت فرم مربوطه را پرینت گرفته همراه با مدارک (تصویر کارت ملی و شناسنامه دانشجو و همسر- سند ازدواج ) به امور فرهنگی دانشگاه (آقای امینی) تحویل دهید.  

تغییر ساعت برگزاری کلیه کلاسها
با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور، زمان برگزاری کلاسها از تاریخ12مهرماه 93 تغییر یافته است جهت اطلاع کلیک نمایید   بيشتر...

تغییر رشته - چهارشنبه 26 شهریور ماه 1393
جهت تغییر رشته از اول آبان ماه الی 20 آبان ماه فرصت داریدضمناً جهت اطلاع از بخشنامه تغییر رشته روی کلمه بیشتر کلیک کنید   بيشتر...

آدرس و کد پستی دانشگاه
آدرس و کد پستی دانشگاه   بيشتر...

آمار بازديد کنندگان
كاربران فعال بازديد كندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 24
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 24

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1448399
Visitors بازديد هاي امروز: 870
Visitors بازديد هاي ديروز: 1682
اوقات شرعی
Ariana Informatics Group
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا