ورود | عضويت شنبه 02 خرداد ماه 1394
 
تصاویر معرفتی
سال اقتصاد و فرهنگی با عزم ملی و مدیریت جهادی
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
سايتهاي مرتبط
پيشنهادات
  ارسال   صرفنظر  
تصويرگردان
اخبار

RSS
 
94/2/17  --  تغییر محل آزمون پایان ترم نیمسال دوم 94-93(خیلی مهم)
تغییر محل آزمون پایان ترم نیمسال دوم 94-93(خیلی مهم)

آدرس مکان آزمونهای پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 مسیر اول خیابان اصفهان پل بزرگمهر خیابان مشتاق سوم روبروی ساختمان شماره 3 استانداری و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اصفهان و مسیر دوم ارغوانیه فلکه پنارت خیابان مشتاق سوم روبروی ساختمان شماره 3 استانداری و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اصفهان لازم به ذکر است آزمونهای الکترونیکی (بدون کاغذ) در محل دانشگاه برگذار می شود.
1392/04/23  --  دریافت نظرات پیشنهادات و درخواستهای دانشجو
دریافت نظرات پیشنهادات و درخواستهای دانشجو

دانشجویان محترم می توانند برای هرسوال آموزشی در هر زمان و هرگونه درخواست آموزشی در خصوص برنامه کلاسی به آدرس ایمیل مذکور در ارتباط باشند: Amozesh1646@gmail.com
  --  استفاده از سایت خوراسگان
استفاده از سایت خوراسگان

قابل توجه همه عزیزان دانشجو برای استفاده از این سایت بهتر است از firefoxاستفاده نمائید و برای دریافت برنامه های کلاسی نرم افزار acrobat reader را روی سیستم خود نصب نمائید
1
تابلو اعلانات تغییرات برنامه
 
زمان تحویل پروژه دروس استاد علی عسگری - پنج شنبه 31 اردیبهشت ماه 1394
به اطلاع می رساند کلیه دانشجویانی که با استاد علی عسگری دروسی اخذ نموده اند که شامل پروژه می باشد، زمان تحویل پروژه ها 94/3/3 ساعت 10 صبح می باشد.  

اعلام عدم ثبت نمرات میان ترم - پنج شنبه 31 اردیبهشت ماه 1394
دانشجویانی که در آزمون میان ترم شرکت نموده اند ولی نمره آنها در سیستم گلستان ثبت نشده روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 94/3/4 و 94/3/5 به سرکار خانم امین در دفتر برنامه ریزی دانشگاه مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه عواقب آن به عهده شخص دانشجو خواهد بود.  

برگزاری آزمون عملی کنترل پروژه
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مدیریت صنعتی می رساند آزمون عملی درس کنترل پروژه روز سه شنبه 94/3/5 ساعت 11-9 برگزار می گردد.  

زمان تحویل گزارش کارورزی خانم انصاری
به اطلاع دانشجویان محترم رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی می رساند زمان تحویل کارورزی به استاد انصاری روز شنبه مورخ 9 خرداد ماه 94 ساعت 14 الی 16 می باشد  

برگزاری آزمون عملی درس کارگاه کامپیوتر
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند آزمون عملی درس کارگاه کامپیوتر(رشته های فنی و مهندسی) با استاد پیکانپور روز شنبه مورخ 94/3/2 ساعت 12-8 در سایت دانشگاه برگزار می گردد.  

دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی - پنج شنبه 24 اردیبهشت ماه 1394
به اطلاع دانشجویان محترم که در سال تحصیلی 94-93 در رشته جهانگردی درس عملی اخذ نموده اند می رساند:اردویی جهت بازدیداز مکان های تاریخی شهر یزد در ماه جاری برگزار می گردد.دانشجویان متقاضی شرکت در این اردو،در خواست خود را (شامل:نام ونام خانوادگی،نام پدر،شماره ملی و دانشجویی،درس عملی اخذ شده) تا پایان روز یکشنبه مورخ 27 اردیبهشت ماه 94 به پست الکترونیک hasanamini96@gmail.com ارسال فرمایید.  

زمان بازدید از خانه مشروطیت
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند زمان بازدید از خانه مشروطیت 94/02/22 می باشد. ساعت حرکت: 3 بعد از ظهر از محل دانشگاه  

امتحان عملی درس کاربرد کامپیوتر در مدیریت
به اطلاع دانشجویان محترم درس کاربرد کامپیوتر در مدیریت رشته مدیریت دولتی می رساند امتحان عملی درس مذکور روز دوشنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه 94 ساعت 17 برگزار می گردد مفاد آزمون :از excelو wordو windowsمی باشد  

جلسه دوم توجیهی پروژه استاد سجادیان - پنج شنبه 24 اردیبهشت ماه 1394
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جلسه دوم توجیهی پروژه با استاد سجادیان روز دوشنبه مورخ 94/2/28 ساعت 17-15 تشکیل می گردد.  

آخرین مهلت ارائه کار عملی درس ارزشیابی شخصیت
به اطلاع دانشجویان محترمی که درس ارزشیابی شخصیت را با استاد زلالی اخذ نموده اند می رساند آخرین مهلت ارائه کار عملی روز سه شنبه مورخ 94/2/29 ساعت 12 می باشد.  

دانشجویان درس مسائل آموزش وپرورش
به اطلاع دانشجویان محترم که درس مسائل آموزش و پرورش را در نیمسال جاری با استاد محترم خانم انصاری اخذ نموده اند می رساند زمان تحویل کار عملی روز چهارشنبه 30 اردیبهشت ماه 94 ساعت 14 الی 16 می باشد.  

آزمونهای کتاب باز نیمسال دوم سال 93
جهت دریافت لیست آزمونهای کتاب باز نیمسال دوم سال 93 روی کلمه بیشتر کلیک کنید   بيشتر...

آدرس پست الکترونیکی اساتید
جهت اطلاع از آدرس پست الکترونیک اساتید روی کلمه بیشتر کلیک نمایید   بيشتر...

زمان تحویل پروژه و کارورزی استاد قلمکاریان
به اطلاع دانشجویان محترم میرساند زمان ارائه گزارش و تحویل کارورزی با استاد قلمکاریان سه شنبه 94/02/29 ساعت 14 و دفاعیه و تحویل پایان نامه 94/02/29 ساعت 16 می باشد.  

اعلام تاریخ آزمون درس سمینار در مسائل بازاریابی
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند آزمون پایان ترم درس بدون منبع سمینار در مسائل بازاریابی در تاریخ 94/02/30 ساعت 10 در کلاس 7 برگزار می گردد.  

قابل توجه دانشجویان رشته مدیریت دولتی
به اطلاع دانشجویان محترم میرساند دومین جلسه توجیهی و رفع اشکال پروژه با استاد کاظمی طبا روز سه شنبه مورخ 94/02/15 ساعت 16 برگزار می گردد.  

دانشجویان ترم آخر
جهت اطلاع از زمان برگزاری کلاس دروس دارای واحد عملی دانشجویان ترم آخر کلیک نمایید   بيشتر...

مهمان اضطراری
مهلت درخواست مهمان اضطراری در نیمسال دوم سال 93 مقطع کارشناسی تا 17 اردیبهشت می باشد  

اعلام منابع دروس بدون منبع
دانشجویان محترم جهت اطلاع ازمنابع دروس معرفی شده توسط اساتید مربوط روی کلمه بیشتر کلیک کنید.   بيشتر...

ارزشیابی اساتید
به اطلاع می رساند جهت بررسی کیفیت تدریس اساتید دانشگاه پیام نور دانشجویان می توانند از تاریخ 7 اردیبهشت 94 لغایت 3 خرداد 94 از طریق سایت گلستان فرم ارزشیابی اساتید را تکمیل و ارسال نمایند جهت دریافت راهنما روی کلمه بیشتر کلیک کنید   بيشتر...

دانشجویان درس انقلاب اسلامی
به اطلاع دانشجویان محترم، که درس انقلاب اسلامی را در نیمسال جاری با استاد احساندوست اخذ نموده اند و متقاضی بازدید از خانه مشروطیت می باشند: روز دوشنبه مورخ 7 اردیبهشت ماه 94 ساعت 14:30 در دانشگاه حضور بهم رسانند.  

تحویل پروژه رشته مدیریت بازرگانی
به اطلاع دانشجویان محترمی که درس کارورزی با استاد احمد زاده اخذ نموده اند می رساند زمان تحویل کارورزی نیمسال دوم روز چهارشنبه مورخ 94/4/31 می باشد.  

تغییر منابع درسی - چهارشنبه 26 فروردین ماه 1394
قابل توجه دانشجویان عزیز:جهت دریافت لیست دروسی که منبع آنها تغییر کرده روی کلمه بیشتر کلیک کنید   بيشتر...

جلسه توجیهی کار آموزی وپروژه با استاد اسماعیلیان - پنج شنبه 20 فروردین ماه 1394
به اطلاع دانشجویان محترم که درس پروژه و کارآموزی را در نیمسال دوم 94-93 با استاد محترم جناب آقای اسماعیلیان اخذ نموده اند می رساند جلسه توجیهی آن روز پنج شنبه مورخ 27 فروردین ماه 94 ساعت 12 در کلاس 5 برگزار می گردد.  

اطلاعیه کارتحقیقی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته حقوق می رساند جهت رفع اشکال وسوالات خود در مورد کارتحقیقی از طریق پست الکترونیکی به آدرس:asgharzadeh.89@gmail.com با استاد علی اصغر زاده ارتباط برقرار نمایید.  

جلسه رفع اشکال کار تحقیقی2 - پنج شنبه 20 فروردین ماه 1394
قابل توجه دانشجویان محترم جلسه رفع اشکال کارتحقیقی2 با استاد علی اصغر زاده سه شنبه 25 فروردین ساعت 10 صبح برگزار می گردد  

بیمه حوادث دانشجویی سینا
دانشجویان محترم جهت اطلاع از شرایط بیمه حوادث دانشجویی سینا به فایل پیوست مراجعه نمایند.   بيشتر...

برگزاری کلاسهای رفع اشکال پروژه
جلسه رفع اشکال پروژه استاد کامران در تاریخهای 94/02/01 ،94/02/08،94/02/15 ساعت 15-10 برگزار می گردد.  

اطلاعیه مهم - شنبه 15 فروردین ماه 1394
ضمن تبریک به مناسبت سال نو به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند زمان برگزاری کلاسهای بعداز ظهر از تاریخ 94/01/16 جهت اقامه نمازجماعت از ساعت 13 به 13:30 تغییر یافت.  

دانشجوی نمونه
به اطلاع دانشجویان می رساند که آئین نامه پیوست را مطالعه نمایند و تا آخر روز 17 اسفند ماه به دانشگاه مراجعه نمایند.   بيشتر...

برگزاری جلسه توجیهی کارتحقیقی1و2
به اطلاع دانشجویان محترم رشته حقوق می رساند جلسه توجیهی کار تحقیقی1و2 اعلام گردید جهت اطلاع از زمان برگزاری پس از دریافت گزارش 101 سیستم گلستان و مشخص شدن استاد درس بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید.   بيشتر...

تاریخ تحویل پروزه استاد احمد زاده
به اطلاع دانشجویانی که در نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 با خانم احمدزاده پروژه داشته اند می رساند تاریخ تحویل پروژه روز چهارشنبه مورخ 1394/02/30ساعت 12 می باشد.  

برگزاری جلسات توجیهی پروژه و کارورزی
به اطلاع کلیه دانشجویانی که درس پروژه و کارورزی را در نیمسال دوم 94-93 اخذ نموده اند می رساند جهت اطلاع از زمان برگزاری جلسه توجیهی پس از دریافت گزارش 101 سیستم گلستان و مشخص شدن استاد درس مربوطه بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید.   بيشتر...

عدم برگزاری کلاسهای استاد موحدیان عطار
اطلاع دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی و مهندسی صنایع می رساند کلاسهای استاد موحدیان عطار(خلاقیت حل مساله و تفکر راهبردی) روز چهارشنبه مورخ 93/12/13 تشکیل نمی گردد.  

عدم برگزاری کلاسهای استاد فرخی
به اطلاع دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی می رساند کلاسهای استاد فرخی(کارسنجی-سمینار مسائل بازاریابی-مدیریت استراتژیک) روز چهارشنبه مورخ 93/12/13 تشکیل نمی گردد.  

برگزاری جلسه توجیهی پروژه و کارورزی خانم دکتر صالحی
به اطلاع کلیه دانشجویانی که درس پروژه و کارورزی با خانم دکتر صالحی اخذ نموده اند می رساند اولین جلسه توجیهی درس کارورزی روز سه شنبه مورخ 93/12/19 ساعت 12-11 و درس پروژه روز سه شنبه مورخ 93/12/19 ساعت 11-10 برگزار می گردد.  

برگزاری کلاس جبرانی روش ها و فنون تدریس
به اطلاع دانشجویان محترم رشته علوم تربیتی می رساند کلاس جبرانی روش ها و فنون تدریس با استاد محترم سرکار خانم فیروزنیا در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه93 ساعت 17-15 برگزار می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد زیدی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مهندسی فناوری اطلاعات و مدیریت اجرایی می رساند کلیه کلاس های استاد محترم سرکار خانم زیدی در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد زیدی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته حسابداری می رساند کلاس کاربرد کامپیوتر در حسابداری با استاد محترم سرکارخانم زیدی در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد یوسفی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مدیریت جهانگردی می رساند کلاس مطالعات تطبیقی سیاست های جهانگردی با استاد محترم جناب آقای یوسفی در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه 93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد قلمکاریان
به اطلاع دانشجویان محترم رشته علوم تربیتی می رساند کلاس های مدیریت آموزشی و حرکات ورزشی و سرودهای خاص با استاد محترم جناب آقای قلمکاریان در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد فرزانه
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مترجمی زبان می رساند کلاس های بیان شفاهی داستان2 و ترجمه شفاهی1 با استاد محترم سرکارخانم فرزانه در روز شنبه مورخ 16اسفندماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم
تعدادی از کلاس ها به دلیل به حد نصاب نرسیدن آمار دانشجویان از لیست برنامه کلاسی حذف و به حالت خودخوان بازگردانده شده است جهت مشاهده بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید.   بيشتر...

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم
به اطلاع می رساند برنامه کلاسی درس تربیت بدنی و ورزش1 اعلام گردید جهت اطلاع از زمان برگزاری بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید.   بيشتر...

آزمون تکدرس - شنبه 02 اسفند ماه 1393
زمان برگزاری آزمون تکدرس نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 روز یکشنبه 10 اسفند ماه ساعت 10 صبح در کلاس 7 و 8 دانشگاه می باشد.  

آمار بازديد کنندگان
كاربران فعال بازديد كندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 17
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 17

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1833432
Visitors بازديد هاي امروز: 884
Visitors بازديد هاي ديروز: 565
اوقات شرعی
Ariana Informatics Group
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا