ورود | عضويت شنبه 08 فروردین ماه 1394
 
تصاویر معرفتی
سايتهاي مرتبط
سال اقتصاد و فرهنگی با عزم ملی و مدیریت جهادی
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
پيشنهادات
  ارسال   صرفنظر  
تصويرگردان
اخبار

RSS
 
1392/04/23  --  دریافت نظرات پیشنهادات و درخواستهای دانشجو
دریافت نظرات پیشنهادات و درخواستهای دانشجو

دانشجویان محترم می توانند برای هرسوال آموزشی در هر زمان و هرگونه درخواست آموزشی در خصوص برنامه کلاسی به آدرس ایمیل مذکور در ارتباط باشند: Amozesh1646@gmail.com
  --  استفاده از سایت خوراسگان
استفاده از سایت خوراسگان

قابل توجه همه عزیزان دانشجو برای استفاده از این سایت بهتر است از firefoxاستفاده نمائید و برای دریافت برنامه های کلاسی نرم افزار acrobat reader را روی سیستم خود نصب نمائید
1
تابلو اعلانات تغییرات برنامه
 
عدم برگزاری کلاس استاد محمدی
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاسهای استاد محمدی(استاتیک-فرآیندهای تولید) روز چهارشنبه مورخ 93/12/24 تشکیل نمی گردد.  

عدم تشکیل کلاسهای استاد ربانی
به اطلاع دانشجویان محترم می رساندکلاسهای حجت الاسلام ربانی از تاریخ 93/12/23 لغایت 93/12/28 تشکیل نمی گردد.  

عدم برگزاری کلاسهای استاد نواب پور
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاسهای استاد نواب پور روز دوشنبه مورخ 93/12/25 تشکیل نمی گردد.  

عدم تشکیل کلاسهای استاد طورانی
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاس آمار و احتمالات استاد طورانی روز پنجشنبه مورخ 93/12/28 تشکیل نمی گردد.  

عدم تشکیل کلاسهای استاد شاهرضایی
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاسهای استاد شاهرضایی در تاریخ 93/12/27 تشکیل نمی گردد.  

دانشجوی نمونه
به اطلاع دانشجویان می رساند که آئین نامه پیوست را مطالعه نمایند و تا آخر روز 17 اسفند ماه به دانشگاه مراجعه نمایند.   بيشتر...

برگزاری جلسه توجیهی کارتحقیقی1و2
به اطلاع دانشجویان محترم رشته حقوق می رساند جلسه توجیهی کار تحقیقی1و2 اعلام گردید جهت اطلاع از زمان برگزاری پس از دریافت گزارش 101 سیستم گلستان و مشخص شدن استاد درس بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید.   بيشتر...

تاریخ تحویل پروزه استاد احمد زاده
به اطلاع دانشجویانی که در نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 با خانم احمدزاده پروژه داشته اند می رساند تاریخ تحویل پروژه روز چهارشنبه مورخ 1394/02/30ساعت 12 می باشد.  

برگزاری جلسات توجیهی پروژه و کارورزی
به اطلاع کلیه دانشجویانی که درس پروژه و کارورزی را در نیمسال دوم 94-93 اخذ نموده اند می رساند جهت اطلاع از زمان برگزاری جلسه توجیهی پس از دریافت گزارش 101 سیستم گلستان و مشخص شدن استاد درس مربوطه بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید.   بيشتر...

عدم برگزاری کلاسهای استاد موحدیان عطار
اطلاع دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی و مهندسی صنایع می رساند کلاسهای استاد موحدیان عطار(خلاقیت حل مساله و تفکر راهبردی) روز چهارشنبه مورخ 93/12/13 تشکیل نمی گردد.  

عدم برگزاری کلاسهای استاد فرخی
به اطلاع دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی می رساند کلاسهای استاد فرخی(کارسنجی-سمینار مسائل بازاریابی-مدیریت استراتژیک) روز چهارشنبه مورخ 93/12/13 تشکیل نمی گردد.  

برگزاری جلسه توجیهی پروژه و کارورزی خانم دکتر صالحی
به اطلاع کلیه دانشجویانی که درس پروژه و کارورزی با خانم دکتر صالحی اخذ نموده اند می رساند اولین جلسه توجیهی درس کارورزی روز سه شنبه مورخ 93/12/19 ساعت 12-11 و درس پروژه روز سه شنبه مورخ 93/12/19 ساعت 11-10 برگزار می گردد.  

برگزاری کلاس جبرانی روش ها و فنون تدریس
به اطلاع دانشجویان محترم رشته علوم تربیتی می رساند کلاس جبرانی روش ها و فنون تدریس با استاد محترم سرکار خانم فیروزنیا در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه93 ساعت 17-15 برگزار می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد زیدی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مهندسی فناوری اطلاعات و مدیریت اجرایی می رساند کلیه کلاس های استاد محترم سرکار خانم زیدی در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد زیدی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته حسابداری می رساند کلاس کاربرد کامپیوتر در حسابداری با استاد محترم سرکارخانم زیدی در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد یوسفی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مدیریت جهانگردی می رساند کلاس مطالعات تطبیقی سیاست های جهانگردی با استاد محترم جناب آقای یوسفی در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه 93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد قلمکاریان
به اطلاع دانشجویان محترم رشته علوم تربیتی می رساند کلاس های مدیریت آموزشی و حرکات ورزشی و سرودهای خاص با استاد محترم جناب آقای قلمکاریان در روز دوشنبه مورخ 11اسفندماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

عدم برگزاری کلاس استاد فرزانه
به اطلاع دانشجویان محترم رشته مترجمی زبان می رساند کلاس های بیان شفاهی داستان2 و ترجمه شفاهی1 با استاد محترم سرکارخانم فرزانه در روز شنبه مورخ 16اسفندماه93 برگزار نمی گردد و جبرانی آن متعاقباً اعلام می گردد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم
تعدادی از کلاس ها به دلیل به حد نصاب نرسیدن آمار دانشجویان از لیست برنامه کلاسی حذف و به حالت خودخوان بازگردانده شده است جهت مشاهده بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید.   بيشتر...

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم
به اطلاع می رساند برنامه کلاسی درس تربیت بدنی و ورزش1 اعلام گردید جهت اطلاع از زمان برگزاری بر روی کلمه بیشتر کلیک نمایید.   بيشتر...

آزمون تکدرس - شنبه 02 اسفند ماه 1393
زمان برگزاری آزمون تکدرس نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 روز یکشنبه 10 اسفند ماه ساعت 10 صبح در کلاس 7 و 8 دانشگاه می باشد.  

آمار بازديد کنندگان
كاربران فعال بازديد كندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 3
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 3

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1768641
Visitors بازديد هاي امروز: 248
Visitors بازديد هاي ديروز: 336
اوقات شرعی
Ariana Informatics Group
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا